Szkolny Konkurs Poezji Religijnej

poniedziałek, 28 listopad 2022
Przedział wiekowy obejmował klasy I-VIII. Na początku Konkursu zabrał głos ks. Michał Markiewicz. Powitał uczestników przestawił sens i ważną rolę jaką pełni Konkurs. Następnie zabrała głos Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dubiczach Cerkiewnych Pani Joanna Barbara Aleksiejuk życząc dobrego recytowania oraz podkreślając iż każde takie uczestnictwo przygotowuje i uczy nowych umiejętności. Recytowane wiersze bardzo zachwyciły publikę.  Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał dyplom,książkę, oraz słodkośći. Uczestnicy zadeklarowali dalszą chęć brania udziału w Szkolnym Konkursie Poezji Religijnej w następnym roku a publika chęć wysłuchania kolejnych wierszy. Szkoły Konkurs Poezji Religijnej na stałe wpisał się w  kalendarz wydarzeń Szkoły Podstawowej w Dubiczach Cerkiewnych.
Ks. Michał Markiewicz