Konkurs „Zdrowie? Ogarniam TO!”

Szanowni Państwo,

pragniemy zachęcić uczniów Państwa szkół za Państwa pośrednictwem do udziału w konkursie „Zdrowie? Ogarniam TO!”, który jest częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej Planuję Długie Życie.

Czytaj więcej...

Warsztaty na żywo dla ósmoklasistów

Dzień dobry,

Celem warsztatów jest pomoc uczniom w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty z matematyki.

Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny

Dzień dobry.
Serdecznie zapraszam w imieniu organizatora - Stowarzyszenie Bielska Inicjatywa Społeczna oraz Partnera - Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim,do udziału w VII edycji konkursu fotograficznego dla uczniów klas I-III - Wiosną na Podlasiu.
W załącznikach zawarliśmy wszystkie potrzebne do udziału w konkursie informacje.

Czytaj więcej...

Powtórka do egzaminu ósmoklasisty

Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Metodyki Polonistycznej UJ, działające przy Katedrze Polonistycznej Edukacji Nauczycielskiej na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, serdecznie zaprasza wszystkich uczniów klas ósmych na nocne powtórki do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, które odbędą się w dniach: 08-10.05.2024 w godzinach  20:00-22:00.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny pt. „Surrealistyczna istota”.

Hajnowski Dom Kultury zaprasza uczniów klas 7-8 ze szkół podstawowych z powiatu hajnowskiego do udziału w Konkursie plastycznym pt. „Surrealistyczna istota”.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Program Bezpieczeństwa "Kocham to Dbam"

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa placówkę do udziału w wyjątkowym konkursie filmowym, organizowanym przez Ogólnopolski Program Bezpieczeństwa "Kocham to Dbam" we współpracy z PZU.

Czytaj więcej...